Įmonės logotipo ir firminio stiliaus kūrimas
There are no translations available.

Logotipas - tai grafinė esmės išraiška, bendrovės sąvoka. Reklamos dizaine logotipas yra firminio stiliaus sukūrimo pagrindas, o reklamos politikoje - priemonė, kuri klientų emocijų lygyje taps įmonės įsikūnijimu. Taigi, nuo logotipo priklauso kompanijos įvaizdis ir statusas. Geras logotipas turi ne tik meninę vertę, bet ir veikia kaip ekonomikos veiksnys - padidina bendrovės konkurencingumą ir tokiu būdu daro pelną savininkams.

Profesionaliai sukurtas logotipas padės Jūsų verslui susirasti naujų klientų, išskirti Jus iš konkurentų tarpo. Neretai logotipai derinami su kompanijos šūkiais. Kiekvienas gali sukurti logotipą, tačiau ne kiekvienas gali sukurti gerą logotipą. Automatiškai kyla klausimas, kokiomis savybėmis pasižymi geras logotipas? Atsakymas pateikiamas žemiau.

Gero logotipo unikalumas tai:

1. Originalus dizainas;

2. Grafikos ir sudėties išraiška;

3. Gebėjimas identifikuoti produktą;

4. Aiškumas;

5. Estetinis patrauklumas.

Įmonės firminis stilius - tai įmonės vizitinė kortelė, pagal kurią ji atpažįstama. Verslo sėkmė dažnai priklauso nuo pirmojo įspūdžio, sukelto pasitikėjimo. Savitas firmos stilius padės Jums tinkamai reprezentuoti savo veiklą. Tai neatskiriama firmos įvaizdžio dalis, padedanti Jūsų verslo partneriams, klientams, vartotojams atpažinti Jūsų firmą bei sudaryti reikiamą įspūdį.

Firminis stilius – tai netiesioginė komunikacija, pristatanti ir reklamuojanti Jūsų kompaniją visur ir visada.

 

Siūlome tokias firminio stiliaus kūrimo paslaugas:

Logotipas - žodinis (tekstinis), ikoninis (grafinis), kombinuotas. Logotipo dizainas originalus ir daugiau nenaudojamas, dizainą ir spalvas deriname su klientu, pateikiami tris variantai.

Firminiai blankai - mes Jums sukursime firminius blankus, sąskaitas faktūras, kasos pajamų orderius, techninius, informacinius blankus – viską, ko Jums gali prireikti kasdienėje įmonės veikloje.

Vokai - kuriame tiek standartinius (C5; C6; C65), tiek nestandartinius vokus su Jūsų įmonės atributika.

Vizitinės kortelės - bet kuriame oficialiame susitikime, - tek verslininkų, tiek mokslininkų ar menininkų, - neapsieinama be vizitinių kortelių. Jos tapo mūsų gyvenimo kasdienybe, būtinu atributu prisistatant pačiam ar pasveikinant kitus. Todėl svarbu, kad jos būtų išvaizdžios, įsimintino dizaino ir funkcionalios.

Mes siūlome kompleksines viso firminio stiliaus kūrimo paslaugas. Be abejonės, jei prireiks, sukursime ir atskirus firminio stiliaus elementus.