Vizitinės kortelės
There are no translations available.

Kas yra vizitinė kortelė? Vizitinė kortelė - tai įmonės stilius, kuri meistriškai atspindi mažas kartono lapas. Tai - svarbi priemonė atstovaujant savo įmonę, taip pat patogus budas įteikti savo kontaktinius duomenis. Štai kodėl verslo kortelių gamyba - svarbus ir atsakingas darbas. Nepaisant to, kad vizitines korteles galite padaryti savarankiškai, tokių ''gaminių'' kokybė bus prasta yra žema. Profesionaliai sumaketuotos vizitinės kortelės - įmonės veidas. Užsakykite vizitines korteles pas mus!

 

 

 

Vizitinės kortelės yra gaminamos šiais būdais:

  • Skaitmeninė spauda - tai greičiausias gamybos būdas, užtikrinantis labai aukštą spaudos kokybę. Skaitmeninės spaudos privalumai - platus formatų pasirinkimas bei minimalus tiražas.

  • Ofsetas - tai spaudos būdas, naudojamas norint pagaminti didelį kiekį vienodų kortelių už santykinai mažą kainą. Ofsetas garantuoja aukštą spaudos kokybę, smulkių detalių ryškumą, gerą pustonių perdavimą. Ofsetas pasiteisina tik gaminant didelį kiekį kortelių.

  • Šilkografija - tai spaudos būdas, naudojamas norint išgauti labai iškilusį spaudos reljefą arba specialias spalvas, kurių nepavyksta išgauti kitu spaudos būdu.

  • Lazerinė technologija - tai spaudos būdas, naudojamas graviruojant vizitines korteles, pagamintas iš medžio, PVC, metalo.