Šviesdėžės
There are no translations available.

ŠviesdėžėsŠviesdėžės, kaip miesto reklamos elementas, yra labiausiai paplitusios mūsų gatvėse. Šviesdėžė - informatyviausia reklamos priemonė ir dieną, ir naktį.

Konsolės, rodyklės, dėžės ant fasadų ir stogų, šviesos juostos, degalinių ir prekybos centrų reklama - tai gana ne visas šviesdėžių naudojimo spektras.

Read more...
 
Tūrinės raidės
There are no translations available.

Paprastos ir sudėtingos, didelės ir mažos, tūrinės raidės jau seniai pripažintos patyrusių reklamos gamintojų. Be abejo, tūrinės raidės tai efektyvi lauko reklamos formą. Profesionaliai pagamintos, įvairių spalvų ir formų, tūrinės raidės nenustoja pritraukti pėsčiųjų ir vairuotojų dėmesį ne tik  dieną, bet ir naktį.

Read more...
 
Reklaminės iškabos ir ES stendų gamyba
There are no translations available.

Reklaminės iškabos teikia informaciją apie įmones, jų veiklą, prekes ar paslaugas. Jos padeda lengviau rasti įmonę ar reikiamą prekę, užsisakyti tam tikrą paslaugą. Reklaminių iškabų būna pačių įvairiausių. Tai ir prie durų priklijuoti ranka rašyti skelbimai, lentelės su įmonių pavadinimais, kilnojamieji stendai, milžiniškos žybčiojančios prekių ženklų ar logotipų švieslentės.

Read more...