Automobilių apklijavimas
There are no translations available.

Reklama ant transporto - labai ekonomiškas, efektyvus ir populiarus metodas reklamuoti įmones, produktus ar paslaugas. Būtent šis reklamos būdas yra naudingas tuo, kad reklama ant transporto gerai įsimenama visiems kelių eismo dalyviams: ir pėstiesėms, ir vairuotojams, ir keleiviams.

Taip vadinama reklama „ant ratų“ pasiekia didžiulę auditoriją, jai būdingas masiškumas. Šis reklamos būdas yra labiausiai pastebimas, ilgalaikis, o svarbiausia nereikalauja jokių papildomų mokesčių, kap pavyzdžiui, nuomos mokestis už reklaminį plotą.

Projektams patariame naudoti specialiai reklamai ant transporto sukurtas plėveles, tokias kaip ORACAL 841 serijos plėveles. Taip pat galima naudoti ir šviesą atspindinčias plėveles, tamsiu paros metu Jūsų automobilis teiks veiksmingą informaciją potencialiems klientams. Puikiai atrodys ir skaitmeniuniu būdū atspausdintos plėvelės.

 Be to, mūsų įmonė siūlo daryti reklamą ant magnetinės plėvelės. Magnetinė plėvelė patogi tuo, kad ji gali būti naudojama daug kartų, ją greitai sumontuoti ir nuimti, todėl galima keisti reklamą ant transporto, reklamuoti ne tik įmonę, bet ir skirtingus produkstus, įvairias akcijas. Reklama, padaryta ant magnetinės plėvelės pagrindo nekenkia dažams ir lakui.