Reklaminiai stovai

Reklaminiai stovai plačiai naudojami parodose, prezentacijos bei prekybos vietose, biure. Reklaminių stovų funkcionalumą sunku pervertinti. Jie išskiria eksponuojamas prekes iš kitų analogiškų produktų.

Katalogai, žurnalai, lankstinukai ir kita spausdinta įmonės informacija, išdėliota stovuose, ne tik užima mažai vietos biuro patalpose, bet ir geriau pastebima klientams ir įmonės lankytojams

Nestandartiniai (ekskliuzyviniai) stovai puikiai padės išsiskirti iš minios parodose, pritraukti potencialių klientų dėmesį prezentacijos ir prekybos vietose. Ypač efektyviai atrodo reklaminiai stovai su užsakovo prekės ženklu, pagaminti naudojant įmonės firminį stilių. Labai svarbu pasirūpinti, kad Jūsų stovas taptų patraukliausias, priimtiniausias ir, žinoma, patogus bei naudingas.

Reklaminiai stovai gaminami naudojant įvairias medžiagas ir technologijas. Juos galima derinti su įvairiais stendais ir staliukais. Lengvo svorio reklaminiai stovai nesudarys jokių sunkumų juos naudojant ar transportuojant.

Gaminame reklaminius stovus individualiai pagal Jūsų užsakymą, nepriklausomai nuo dydžio ir stiliaus.

Reklaminiai stovai-protingas sprendimas!

 

Nežinote koks reklaminis stovas tiktų Jums? Skambinkite 8 5 270 540 arba rašykite mums Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .